Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hořím

Příspěvky

Hořím

1. 1. 2014

HP/DM 18+ (Mimochodem, kánon do značné míry opouštím, ale věřím, že jste na to už zvyklí a odpustíte mi to.) :-*

Moji milí, přeji vám krásný rok 2014 a abychom do něj i krásně vstoupili (a abych vám opět trochu ukrátila bolestivé čekání) napsala jsem pro vás malou (no, na mě spíš velkou) sváteční jednorázovku. Už hrozně dlouho jsem žádnou nevytvořila a chybělo mi to. ^^´ Úporně jsem také přemýšlela, do jakého žánru tohle vlastně zařadit. Klasické PWP to zrovna není (už proto, že jde o rozsáhlý vnitřní monolog se spoustou podivných záležitostí), úplně psychologické to ale také není (na to tam je přece jen dost sexu, i když ne vždy explicitně) a i s romantikou je to poněkud nahnuté. Tak jsem se rozhodla, že vás do situace uvedu následujícím opisem - a pokud někdo nečtete má úvodní slova, tak je to chyba, protože o hodně přicházíte (v tomto případě o kontext). ;)

Harry Potter porazil Vy-víte-koho. S jeho smrtí zmizela i jizva a od té chvíle je Harryho život lemován nepřetržitými úspěchy. Je slavný, je bohatý, je oblíbený a byl zvolen nejmladším ministrem kouzel v moderní historii. Je to zkrátka nesmírně přitažlivý mladý muž,  vzor pro mladé i staré kouzelníky; pracovitý, bez skandálů, svědomitý, mocný čaroděj, který ale svou sílu nezneužívá, inu, ideál bez škraloupu, tak, jak si ho lidé vysnili.
Nebo že by v tom byl háček?
Harry má jedno malé tajemství, drobnou vadu, které se nedokáže zbavit: že se totiž kdysi nevhodně zamiloval.
Draco Malfoy se naopak zamiloval před nedávnem, ale také náramně nevhodně. Ví, že nemá, co světu nabídnout, koneckonců mu to svět připomíná, kdykoli dostane šanci. Jistě, nic mu nedokázali a zůstal na svobodě, finančně je zajištěný a jeho rodiče jsou konečně v bezpečí, ale všichni jím pohrdají a každý si dvakrát rozmyslí, než se s ním dá do řeči. Jeho existence je trpěná a mezi kouzelníky nikdo o jeho přítomnost nestojí.
Kromě jednoho muže.

Enjoy! Lexie  ^^´

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Hořím | Komentářů: 8